Про нас

Лікування наркоманії в місті Рівне за унікальною авторською методикою “Ренесанс” – це стовідсоткова гарантія успіху у вирішенні саме Вашої проблеми. Ми гарантуємо вищу якість надання послуг та умов нашого стаціонару!

Наркологічний центр «Ренесанс» на Волині допоможе всім, хто звертається до нас позбутися залежності. Для цього створені найсприятливіші умови.
У комфортному стаціонарі хворий буде позбавлений небажаного спілкування, змінить спосіб життя і почне ефективне лікування. Досвідчені лікарі-психотерапевти працюють, використовуючи сучасні та дієві методики, визнані в усьому світі. Поряд з ними в наркологічному центрі ми застосовуємо власний напрацьований роками досвід. Це дозволяє отримати відмінні показники у лікуванні хворих, що підтверджується безліччю позитивних відгуків. Проблема наркоманії багатьма людьми сприймається, як шкідлива звичка чи негативне захоплення. А вирішення цієї проблеми у розрізі таких концепцій звужується до питання вольових зусиль. Ця концепція сприйняття залежності є початково хибною, а перебування в цій омані при безпосередньому зіткненні з проблемою ризикує втратою цінного часу, який можна витратити на ефективне рішення проблеми. Важливо розуміти, що наркоманія є хворобою на психічному, фізичному та соціальному рівні. Наркоманія повністю полишає людину контролю над власною поведінкою. Тому перекладати відповідальність одужання від залежності на саму потерпілу людину є морально неприпустимим та нерезультативним рішенням. Якщо Ви зіткнулися з проблемою хімічної залежності, необхідно починати лікування наркоманії із залучанням відповідних фахівців. У наркоманії є три основних симптоми, які зі стовідсотковою точністю дають можливість виявити хворобу залежності:

  1. Факт вживання психоактивних (наркотичних) речовин
  2. Заперечення хвороби у купі з невдалими спробами контролювати хворобу (факт “зриву”)
  3. Деградація фізичної, соціальної, психо-емоційної та розумової сфер діяльності на фоні факту вживання ПАВ.

Що робити, коли є хоча б натяк на наявність проблеми вживання наркотичних речовин? Перше, що необхідно зробити – звернутись до спеціалістів за первинною консультацією. Це рішення дозволить скласти план компетентних рішень саме у Вашій ситуації.

Лікування наркоманії у Наркологічному Центрі Ренесанс Волинь – чим ми можемо допомогти?

Наркологічна Клініка Ренесанс в Рівне та Волинському регіоні – це повноцінне наркологічне відділення для надання усього спектру послуг, пов’язаних із лікуванням, реабілітацією та подоланням хімічних залежностей. Ми проводимо лікування наркоманії за запатентованою авторською методикою, яка є надбанням більш ніж семирічної праці спеціалістів у області наркології, психіатрії, реабілітології та інших суміжних спеціальностей. Наш стаціонар є повністю оснащеною базою як для фізичного відновлення, так і для психологічної реабілітації. Ми створюємо європейські умови проживання для наших пацієнтів.

Ми пропонуємо комплексне єдине рішення для наших пацієнтів, яке дозволить гарантовано досягти результату одужання від залежностей навіть у найважчих ситуаціях. Наша Програма одужання вмикає в себе такі основні етапи:

  • Для початку в нашій наркологічній клініці хворому з організму виводять продукти отруєння токсинами наркотику. Для цього використовують ін’єкції різних лікарських препаратів або апаратну детоксикацію, що очищує кров, печінку, нирки. Відновити самопочуття і зменшити потяг до вживання наркотиків допомагає масаж, акупунктура, інфрачервоне опромінення, аромотерапія, соляна терапія.
  • Поліпшення фізичного стану хворого дозволяє приступити до психологічного лікування. Це гіпноз, навіювання, електросон, заняття в групі та індивідуально, інші ефективні методи. Поряд з ними прописується медикаментозне лікування  заспокійливими препаратами, антиоксидантами, транквілізаторами. До кожного пацієнта в центрі лікування наркоманії підхід суто індивідуальний. Ліки приймаються під суворим контролем психіатра.
  • Після наданого лікування настає важливий період реабілітації, коли хворого навчають керувати своїми бажаннями і направляти їх у потрібне русло.
  • Адаптація — в нашому наркологічному центрі вона починається, активно продовжуючись в подальшому спілкуванні з лікарем після виписки. Її мета — повернутися до нормального життя без наркотиків.

Наркологічна Клініка Ренесанс у Волині – чому саме ми?

В Україні працюють більш ніж 30 відділень Наркологічної Клініки Ренесанс. Відділення Наркологічної Клініки Сьогодні ми єдина у регіоні, організація, що надає послуги з лікування залежності за ліцензованою єдиною науковою методикою реабілітації. Наші фахівці є освіченими та досвідченими спеціалістами. На сьогодні на базі всіх наших відділень нам вдалося врятувати більше десяти тисяч життів від проблеми наркоманії та інших залежностей.

У лікуванні наркоманії важливо не втратити час, поки залежність не укорінилася глибоко. Телефонуйте зараз, ми допоможемо її позбутися – зателефонуйте нам прямо зараз!

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!