Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму на Волині

В Наркологічній Клініці Ренесанс – це унікальна можливість позбутись алкоголізму у умовах європейського стаціонару. Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від залежності навіть у найважчих ситуаціях!

Лікування алкоголізмуСьогодні в Україні алкоголізм є однією з поширеніших проблем суспільства. Алкоголізм у багатому є причиною багатьох соціальних негативних тенденції на протязі всієї незалежності нашої країни. Але вихід є! Алкоголізм виліковний, і чим раніше зіткнувшись із проблемою звернутись до спеціалістів, тим легше та безболісніше буде подолана хвороба. На жаль сьогодні в Україні лікування алкоголізму у рамках дієвих методиках не достатньо поширено для загального доступу. Однією з найпотужніших організацій у цьому плані є Наркологічна Асоціація Ренесанс, Клініки якої зараз відкриваються у багатьох областях країни. На сьогодні більше 30 відділень виконують свою роботу тільки в Україні і ще більше 15 – за кордоном. Наркологічна Клініка Ренесанс працює також і у Волині, надаючи своїм пацієнтам комплексну запатентовану методику з подолання залежності у умовах клінічного стаціонару. Переваги перебування пацієнта саме у Наркологічній Клініці Ренесанс наступні:

 • Гарантії безпеки: у Клініці пацієнт знаходиться під спостереженням цілодобово, а клінічний стаціонар оснащений для вирішення будь яких ситуації
 • Гарантії здоров’я: ми проводимо цілий спектр процедур із відновлення фізичної сфери життєдіяльності, стабілізуючи та максимально відновлюючи фізичний стан пацієнта.
 • Гарантії професіоналізму: усі співпрацівники центру є кваліфікованими та освіченими у профілі реабілітації, психологічної практики та медичної допомоги. Досвід та постійний розвиток колективу гарантує дбайливе та лояльне відношення до кожного пацієнту.
 • Гарантії анонімності: жодна інформація про перебування пацієнта у Клініці ніколи не потрапить до третіх рук.
 • Гарантії результату: наша комплексна методика та індивідуальний підхід фахівців дозволяють досягти корінних змін особистості пацієнта та гарантовано позбавитись алкоголізму навіть у важких випадках.

Чому лікування алкоголізму важливо довірити професіоналам?

Лікування алкоголізмуПерші кроки, яка робить людина для позбавлення від алкогольної залежності є спроби самостійно вирішити проблему. Цей підхід дуже часто закінчується не результативно, а іноді і приводить до фатальних наслідків. Чому самостійно позбутися від алкоголізму дуже важко і так небезпечно? У першу чергу важливо розуміти, що алкоголізм є всебічною проблемою. Хронічне вживання алкоголю вражає психічну, фізичну, соціальну і духовну сферу життя людини. Людина втрачає контроль, і морально неприпустимо перекладати вирішання проблеми на залежного. Для позбавлення від наслідків алкоголізму необхідна допомога відповідних спеціалістів у спеціальних умовах. Інакше можна тільки посилити проблему. А втрачений час на самостійні рішення тільки посилить наслідки алкоголізму, і лікування проводити буде вже важче.

Звернувшись же до професіоналів, Ви отримаєте ефективні та видимі рішення саме у Вашій ситуації та гарантований результат вирішення проблеми по завершенню курса лікування. На сьогодні в Рівне ми єдині, хто надає сертифіковані послуги з реабілітації та подолання алкоголізму у відповідних клінічних умовах. 

Лікування алкоголізму в Наркологічній Клініці Ренесанс: основні положення.

 • Самостійно звільнитися від згубної звички важко і вдається далеко не кожному. У клініці це відбувається легше і швидше. Лікування від алкоголізму у нас комплексне. Воно включає відновлення та приведення фізичного стану до нормального, коли алкоголік буде здатний тверезо оцінити ситуацію і захотіти лікуватися.
  Істотну допомогу в цьому надасть лікування захворювань, набутих у зв’язку з алкоголем.
 • Виведення із запою, детоксикація організму від токсинів алкоголю проводиться у нас за допомогою крапельниць зі спеціальними препаратами. Лікар може виїхати додому для екстреної допомоги. В умовах клініки лікування алкоголізму доцільно провести із застосуванням апаратного очищення крові, печінки і нирок. Це найефективніший і безпечний метод.
 • Психічний стан хворого вимагає втручання кваліфікованого лікаря-психотерапевта, який різними методами, і загальновизнаними, і власними, буде домагатися зменшення тяги пацієнта до спиртного. Це гіпноз, навіювання, індивідуальні та групові заняття, призначення антидепресантів або транквілізаторів.
 • Реабілітація від алкогольної залежності має проводитись на принципах самостійної можливості зберігати свою тверезість для пацієнта. Консультанти-експерти по хімічним залежностям у рамках терапевтичних груп та індивідуальних консультацій дозволять пацієнту придбати усі необхідні знання та навички для підтримання своєї тверезості.
 • Соціальний аспект: позбавлення від деструктивних моделей поведінки, налагодження стабільних відносин із близьким оточенням та ресоціалізація у тверезому житті є необхідними частинами позбавлення від проблеми
 • Особистісний розвиток: у залежності пацієнт втрачає усі людські принципи та цінності. Шкідливі та небезпечні моделі поведінки та мислення тільки поглиблюють ситуацію. В рамках Реабілітації всі вищезазначені положення мають бути направлені на формування та відновлення у пацієнта високих особистісних рис, стійких принципів, творчих цінностей.

У рамках нашої Клініки ми повністю задовольняємо цим положенням, досягаючи найвищого результату. Головна умова, якої ми дотримуємося при нашій діяльності це встановлення з хворим довготривалих довірчих стосунків. Для реабілітації, терапії та відновлення нашої клініки створені комфортні умови із усім необхідним оснащенням.

Покваптесь прийняти правильні рішення, зіткнувшись з проблемою алкоголізму – зателефонуйте нам прямо зараз, і наші фахівці нададуть ефективний план дій саме у Вашій ситуації!

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!