Лікування наркоманії

Лікування наркоманії на Волині

За унікальною авторською методикою “Ренесанс” – це стовідсоткова гарантія успіху у вирішенні саме Вашої проблеми. Ми гарантуємо вищу якість надання послуг та умов нашого стаціонару!

Проблема наркоманії багатьма людьми сприймається, як шкідлива звичка чи негативне захоплення. А вирішення цієї проблеми у розрізі таких концепцій звужується до питання вольових зусиль. Ця концепція сприйняття залежності є початково хибною, а перебування в цій омані при безпосередньому зіткненні з проблемою ризикує втратою цінного часу, який можна витратити на ефективне рішення проблеми. Важливо розуміти, що наркоманія є хворобою на психічному, фізичному та соціальному рівні. Наркоманія повністю полишає людину контролю над власною поведінкою. Тому перекладати відповідальність одужання від залежності на саму потерпілу людину є морально неприпустимим та нерезультативним рішенням. Якщо Ви зіткнулися з проблемою хімічної залежності, необхідно починати лікування наркоманії із залучанням відповідних фахівців. У наркоманії є три основних симптоми, які зі стовідсотковою точністю дають можливість виявити хворобу залежності:

  1. Факт вживання психоактивних (наркотичних) речовин
  2. Заперечення хвороби у купі з невдалими спробами контролювати хворобу (факт “зриву”)
  3. Деградація фізичної, соціальної, психо-емоційної та розумової сфер діяльності на фоні факту вживання ПАВ.

Що робити, коли є хоча б натяк на наявність проблеми вживання наркотичних речовин? Перше, що необхідно зробити – звернутись до спеціалістів за первинною консультацією. Це рішення дозволить скласти план компетентних рішень саме у Вашій ситуації.

Лікування наркоманії у Наркологічному Центрі Ренесанс Волинь – чим ми можемо допомогти?

Наркологічна Клініка Ренесанс в Рівне та Волинському регіоні – це повноцінне наркологічне відділення для надання усього спектру послуг, пов’язаних із лікуванням, реабілітацією та подоланням хімічних залежностей. Ми проводимо лікування наркоманії за запатентованою авторською методикою, яка є надбанням більш ніж семирічної праці спеціалістів у області наркології, психіатрії, реабілітології та інших суміжних спеціальностей. Наш стаціонар є повністю оснащеною базою як для фізичного відновлення, так і для психологічної реабілітації. Ми створюємо європейські умови проживання для наших пацієнтів.

Ми пропонуємо комплексне єдине рішення для наших пацієнтів, яке дозволить гарантовано досягти результату одужання від залежностей навіть у найважчих ситуаціях. Наша Програма одужання вмикає в себе такі основні етапи:

  • Відновлення та стабілізація фізичного стану. Проведення детоксикації організму та суміжної медикаментозної підтримки для зняття абстинентного синдрому.
  • Фізіотерапія та психосоматична терапія. Істотну допомогу в лікуванні фізіологічних проблем, є такі допоміжні методи – акупунктура, електросон, масаж, соляна терапія. Окрім фізіологічних процедур проводимо психосоматичну терапію – праця із психотерапевтом дозволяє усунути психологічні причини багатьох фізичних вад. Лікарь-терапевт, нарколог і фельдшер обстежують пацієнта для виявлення набутих захворювань у зв’язку з прийомом наркотиків і призначають лікування, яке істотно полегшує самопочуття.
  • Психологічна корекція та допомога. Наші психологічна служба (психотерапевт, психолог, психіатр) проводять комплексну психотерапію залежності за індивідуальним планом лікування. Це найбільш сучасні методи, поряд із застосуванням власних методик. Прогресивні методи психологічного консультування та сугестивної терапії, призначення медикаментозного супроводу при необхідності. Значний ефект настає при заняттях в групі з людьми, що мають аналогічні проблеми.
  • Соціальна реабілітація. Працюючи у Терапевтичному Співтоваристві пацієнт позбувається негативних та небезпечних соціальних моделей поведінки. Сімейна та соціотерапія налаштована на стабілізацію відносин у близькому оточенні та адаптацію хворого до соціального життя у тверезості. Можливий професійний та освітній ріст на базі Клініки
  • Післяреабілітаційна підтримка. Наші фахівці готові надати необхідну та ефективну підтримку для подальшої адаптації до нового життя

Наркологічна Клініка Ренесанс у Волині – чому саме ми?

В Україні працюють більш ніж 30 відділень Наркологічної Клініки Ренесанс. Відділення Наркологічної Клініки Сьогодні ми єдина у регіоні, організація, що надає послуги з лікування залежності за ліцензованою єдиною науковою методикою реабілітації. Наші фахівці є освіченими та досвідченими спеціалістами. На сьогодні на базі всіх наших відділень нам вдалося врятувати більше десяти тисяч життів від проблеми наркоманії та інших залежностей.

Зіткнувшись із проблемою залежності – зателефонуйте нам прямо зараз! Ми знайдемо ефективні рішення саме у Вашій ситуації.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!