Кодування від алкоголізму

Алкогольна залежність – це не просто шкідлива звичка, це серйозне захворювання, що провокує збій роботи внутрішніх органів, а також деградацію особистості. На тлі таких небажаних наслідків алкоголіки часто втрачають роботу, друзів. Зловживання спиртних напоїв виступає в якості основної причини розпаду сімей, тому алкоголіки часто залишаються самотні.

Виключити негативні наслідки в долі, повернути людину до нормального життя допомагають досвідчені фахівці наркологічних центрів. Сучасна медицина пропонує декілька варіантів лікування людини від алкоголізму, одним з яких є кодування від алкоголю.

Суть методу

Будь-яке лікування алкоголізму передбачає усунення фізичної та психологічної залежності. Фізична залежність усувається після проведення детоксикації, повного очищення організму. Психологічна залежність усувається саме за допомогою психотерапевтичних методів.

Кодування від алкоголізму – різновид психотерапевтичного лікування, який передбачає застосування спеціальних методів, за допомогою яких вдається позитивно впливати на психіку людини, що зловживає спиртними напоями.

У багатьох наркологічних клініках Києва активно використовується ефективний метод кодування від алкогольної залежності, розроблений відомим наркологом і психіатром О. Довженка, застосовуваний протягом багатьох років.

Метод кодування від алкоголізму, запропонований О. Довженка, передбачає вироблення неприязні до алкоголю за допомогою проведення емоційно-стресової психокорекції. Результативність методу підтверджується фахівцями МОЗ.

Кодування від алкоголізму за таким методом також проводиться в реабілітаційному центрі «Ренесанс» в Луцьку. Процес передбачає проведення трьох етапів:

 • обстеження пацієнта;
 • сеанс психокорекції, спрямований на вироблення психологічного неприйняття алкоголю;
 • закріплення досягнутого результату за допомогою введення спеціальних медикаментозних засобів.

Відмінною особливістю кодування від алкоголізму за методом О. Довженка є перебування пацієнта під час всього сеансу в бадьорому стані, людина не занурюється в транс.

Додаткові рекомендації, вартість кодування

Тим, хто приймає рішення закодуватися від алкоголю, рекомендується пройти обстеження, щоб виключити наявність протипоказань, до числа яких відносяться:

 • ЧМТ;
 • шизофренія;
 • часті непритомності;
 • психічні патології;
 • захворювання серця;
 • злоякісні патології;
 • інфекційні захворювання.

Також пацієнтам рекомендують відмовитися за кілька днів до проведення кодування від вживання спиртних напоїв.

Вартість кодування не є фіксованою, вона формується з урахуванням відразу декількох факторів. Під час проведення консультації фахівці реабілітаційного центру «Ренесанс» в Луцьку орієнтують клієнта щодо передбачуваної ціни, а також інформують про те, що впливає на її збільшення.

Висококваліфіковані фахівці реабілітаційного центру ретельно підбирають препарати. Щоб забезпечити високу результативність кодування, препарат і методи психокорекції підбираються з урахуванням:

 • віку пацієнта;
 • стажу алкогольної залежності;
 • статевої приналежності.

Самостійне вживання препаратів здатне привести до вкрай негативних наслідків, в тому числі і до летального результату. Звернення за медичною допомогою в реабілітаційний центр «Ренесанс» не тільки дозволяє позбутися від алкоголізму, але і попередити багато супутні захворювання.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.

×
Проконсультуйтесь з професіоналами!