Лікування комп’ютерної залежності

Лікування залежності від комп’ютерних ігор, лікування інтернет залежності і залежності від соціальних мереж в Наркологічної Клініці Ренесанс Волинь – ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від проблеми!

Комп’ютерна залежність – це узагальнена назва всіх форм залежності, які можуть бути пов’язані із застосуванням комп’ютера. Найпоширеніші з них, це комп’ютерна ігроманія, залежність від соціальних мереж і залежність від інтернету. Комп’ютерна залежність вражає все більше і більше верств населення. Сьогодні для багатьох сімей комп’ютерна залежність є серйозною проблемою. Якщо Ви зіткнулися з тим, що комп’ютер поглинає все більше і більше часу, поступово замінюючи собою всі інші сфери життя, бачите, що це йде на шкоду вашому здоров’ю, психічному рівновазі, і відносинам з оточуючими, то вам необхідно терміново почати вирішувати проблему. Очевидна залежність від поведінки, пов’язаного із застосуванням комп’ютера. Якщо самостійно перервати залежна поведінка не представляється можливим, а вмовляння близьких так і залишаються вмовляннями, важливо звернутися за допомогою до фахівців і почати лікування залежності від комп’ютерних ігор, інтернету або соціальних мереж.

Симптоми комп’ютерної залежності: як визначити наявність проблеми і де знайти шляхи її вирішення.

Залежність від комп’ютера є психологічною аддикцией, яка поступово руйнує всі сфери життя людини. Існує тріада з основних симптомів, прояв яких говорить про те, що ситуація вимагає втручання фахівців. Основні симптоми залежності від комп’ютера:

  • Заняття з комп’ютером поглинають все більше і більше часу, сил і засобів. Людина поступово ізолюється від решти сфер життя, не пов’язаних із застосуванням комп’ютера.
  • Руйнування всіх життєво важливих сфер життєдіяльності на тлі першого симптому, а саме – фізичної, соціальної, емоційної, особистісної.
  • Втрата контролю над своєю поведінкою, втрата можливості користуватися комп’ютером призводить до емоційної нестабільності, деструктивному і компульсивному поведінки.

Наявність хоча б двох з трьох симптомів говорить про те, що є проблема з комп’ютерною залежністю і необхідно звернутися за допомогою до фахівців.

Наявність хоча б двох з трьох симптомів говорить про те, що є проблема з комп’ютерною залежністю і необхідно звернутися за допомогою до фахівців?

Позбутися від комп’ютерної залежності самостійно – досить болюча, ризикована і важкодоступна завдання. Звернувшись до фахівців Ренесанс Волинь Ви отримаєте стовідсотково робочі індивідуально підібрані і комплексні методики за рішенням саме Вашої проблеми. Ми підходимо до вирішення проблеми комплексно, на базі Ренесанс Волинь пацієнт відновлює фізичну, соціальну, психічну і особистісну сфери життя. Звернувшись в Ренесанс Волинь Ви заощадите не тільки сили і час, але отримаєте гарантований результат позбавлення від комп’ютерної залежності назавжди, з тим, щоб почати успішне життя і попрощатися з пройденими проблемами.

Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від комп’ютерної залежності саме у Вашій ситуації – телефонуйте нам прямо зараз.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!