Лікування алкоголізму Луцьк

Алкоголізм – важке захворювання, наслідки якого негативно відображаються не тільки на стані здоров’я людини, яка зловживає спиртними напоями, але і на його професійної діяльності, взаємини в соціумі. Згідно зі статистичними даними близько 60% сімей розпадаються через те, що один з подружжя страждає на алкоголізм.

Позбутися від алкогольної залежності складно, але можна, якщо звернутися за допомогою в наркологічні центри. У домашніх умовах подолати згубну пристрасть досить складно. На жаль, не всі алкоголіки готові визнати залежність, тому їх так складно переконати звернутися до спеціалізованого центру лікування алкоголізму.

Лікування алкоголізму Луцьк

Етапи лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму – трудомісткий процес, що включає застосування медикаментозних та психотерапевтичних методів. В Україні успішно функціонують багато наркологічні центри та клініки, що надають можливість пацієнтам пройти повний курс анонімного лікування.

У Львові лікування алкоголізму здійснює сучасний реабілітаційний центр «Ренесанс», що містить в своєму арсеналі колектив висококваліфікованих фахівців, а також сучасне устаткування. Центр надає ефективну допомогу, проводить повний курс лікування, спрямований на усунення алкогольної залежності, що передбачає проведення трьох основних етапів:

 • детоксикація (очищення організму, швидке зняття алкогольної інтоксикації);
 • вироблення стійкого відрази до будь-яких спиртних напоїв на тлі неприйняття їх запаху і смаку;
 • підтримуюча терапія (найтриваліший етап, який може здійснюватися на протязі близько трьох років).

Основні методи лікування алкоголізму

В якості основних методів лікування алкоголізму розглядають:

 • проведення консультації нарколога і психотерапевта;
 • методи, що дозволяють нормалізувати показники соматичного здоров’я пацієнта;
 • курс психотерапії;
 • профілактика рецидиву;
 • імплантація медикаментозних засобів (кодування).

Повернутися до здорового способу життя самостійно алкоголіку складно, оскільки він навіть не робить спроб лікування через повного заперечення присутності алкогольної залежності. Під час проведення консультацій психологи допомагають пацієнту усвідомити проблему, визнати факт залежності, визначити, які чинники спровокували залежність. Психологи допомагають пацієнтам налаштуватися на майбутнє лікування.

Психологічні тренінги проводяться протягом усього курсу лікування. Проводяться індивідуальні та групові заняття, в ході яких виробляється стійка установка на ведення здорового способу життя. Групові тренінги орієнтовані також на ресоціалізацію особистості. Фахівці реабілітаційного центру «Ренесанс» спрямовують зусилля не тільки на усунення алкогольної залежності, а й на попередження рецидивів, ризик виникнення яких зростає при поверненні до звичного соціум.
вартість лікування

У центрі створені комфортні умови для пацієнтів. Відгуки колишніх клієнтів дозволяють переконатися у високому професіоналізмі фахівців центру, завдяки високій кваліфікації яких вдається успішно позбутися від алкогольної залежності.

Надати точну відповідь на питання, скільки коштує лікування від алкоголізму, складно. Ціна залежить від:

 • тривалості перебування в центрі;
 • стадії алкогольної залежності;
 • використовуваних методів лікування;
 • індивідуальних особливостей організму.

У реабілітаційному центрі «Ренесанс» в Луцьку фахівці допоможуть зорієнтуватися щодо вартості лікування.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.

×
Проконсультуйтесь з професіоналами!