Лікування наркоманії Львів

Лікування наркоманії у Львові

Лікування наркоманії Львів

Чи є подібні види лікування у місті Львів?

На жаль це питання стало дуже гостро для Львів”ян, оскільки це одне з найбільших міст України, окрім того, воно є найбільшим туристичним центром країни, що в свою чергу створює наркотичний рух у місті, раніше не бачених масштабів. Нові наркотики з”являються майже щомісяця, вплив цих наркотиків на організм людини ще навіть не вивчений, а зачасту, молоді люди все нищать своє життя. Через це, потрапивши до державних установ котрі проводять детоксикацію, а не вирішують проблему наркоманії, залежні люди знову і знову повертаються до свого деструктивного образу життя. Таким методом проблему не вирішити! Потрібно дійсно серйозно підійти до цього питання. Фахівці реабілітаційного центру “Ренесанс” – це ті люди, котрі можуть надати гідну допомогу в вирішенні проблеми залежності до наркотиків.

Як вилікувати наркомана?

Лікування наркоманії у Львові – це не випити одну пігулку і зробити вигляд, що все в порядку. Це цілий комплекс терапевтичних, психологічних та соціальних заходів, котрі допоможуть людині вийти з положення. Людині НЕОБХІДНО очистити організм від всіх психоактивних речовин, змінити своє бачення на наркотики, навчитися необхідним механізмам мислення, що б мати можливість зіткнувшись з наркотиком знову не допустити помилки знову. Ми готові надати необхідну допомогу, в яку буде входити:

  • Детоксикація. ( Першочергова робота з детоксикологом, для лікування наркоманії  – це необхідна міра)
  • Робота з наркологом. Зачасту, хоч і важко це визнавати, необхідний додатковий комплекс препаратів, що б нормалізувати фізичний або ж психічний стан залежного. Щоденно ваша близька людина руйнує свій організм різними способами, і що б максимально прискорити процес регенерації організму та свідомості необхідний правильний курс лікування.
  • Психолог та психотерапевт. Лікування наркоманії у Львові просто не може пройти без такого роду спеціалістів. Фізична абстиненція зачасту триває не більше місяця, далі ж приходить час психологічної залежності котра розвинулася у залежного під час його вживання. Психологічна залежність формувалась не день і не два, окрім того є величезна кількість внутрішніх конфліктів і проблем котрі потрібно вирішити залежному. Зачасту це навіть може бути визнання факту того, що пацієнт\пацієнтка дійсно наркомани, навіть якщо іншим це очевидно. Чому ж? Зачасту живучи в соціумі, з часом люди починають асоціювати наркоманів з самим дном соціуму, а кому ж у свою чергу, захочеться думати, що він дійшов до краю на самому дні? Це дається важко, тому допомога психолога просто необхідна. Окрім свідомої частини нашої розумової діяльності, є ще підсвідома, котра регулює нашу поведінку в буденному житті таким чином, що ми навіть не розуміємо подеколи чому ми вчинили саме так, а не інакше. З цією частиною людини потрібно проводити роботу спеціалістам психотерапевтам на більш глибокому рівні.
  • Аддиктологи, тренер особистісного розвиту – це люди які розуміють, як потрібно думати, що б не потрапити в пастку знову. Як змінити свій соціальний статус з “на дні”, до такого який задовольнить залежного. Ці люди допоможуть отримати механізми взаємодії з соціумом, свідомістю, контролем емоційного стану та багато чим іншим.
  • Умови закритого стаціонару. Це також є дійсно необхідним пунктом в даному списку, адже доки залежний не навчився механізмам протидії нав”язливим думкам, здатності вирішувати свої проблеми не “ще одною дозою\одним разом\останнім разом” котрий повториться через деякий час, а дійсно раціональними рішеннями, доки він не відновить свої фізичні сили і не побачить тверезими очима весь жах свого вживання – важко визнати це, але він може нести небезпеку, в першу чергу собі, а буває, що й найближчим, рідним, людям. Окрім того, важливо вихопити його зі свого нездорового оточення, з яким залежний спілкується, адже навіть якщо він прийме тверде рішення більше не вживати, завжди знайдеться друг який запропонує… зовсім трішки…
  • Правильне харчування і режим сну під час лікування наркоманії є не менш важливим чим інші моменти. Чому? В більшості випадків через те, що правильне харчування і сон впливають не тільки на фізичний стан, а і психологічний. В перший період часу після припинення вживання наркотиків людина по трішки вчиться зтикатися з реальним світом і тими невеличкими проблемами котрі він для нас готує з тверезим розумом. Раніше будь які питання могли вирішитися з допомогою наркотика, і настрій завжди був або ж хороший, або ж поганий. Тут же наші пацієнти починають відчувати, і вчаться розрізняти повний спектр емоцій, таких, як сум, гнів і навіть щастя. Цей світ відкривається по-новому. Це важливий період в реабілітації від наркоманії, який потрібно максимально згладити для залежного.

Лікування наркоманії у Львові є. Важливо почати вирішувати проблему негайно, адже завтра вже може бути пізно. Телефонуйте, замовте безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста, він допоможе вам знайти вірне рішення для ситуації котра склалася у вас, або ж ваших близьких.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.

×
Проконсультуйтесь з професіоналами!