Лікування наркоманії в Ковелі

Чому лікування наркоманії в Ковелі на стільки важливе?

Проблема наркоманії встала дуже гостро в нашій країні. Особливо це відчутно в місті Ковель. Чому саме там?

В Ковелі розповсюджуються синтетичні наркотики, при чому найгірші з існуючих – це солі і спайси. Вам може здатися це дивним, що ми виділяємо якісь наркотики які гірші за інші, але тут відповідь буде проста. Дані види наркотиків не мають рівних собі в деструктивних наслідках вживання. Всього за пів року вживання таких речовин, люди знищують свій мозок до таких станів, що лікування наркоманії стає надзвичайно складним процесом. Що б більш детально пояснити таку їх дію, прийдеться звернутися до хімії.

Що ж таке спайси?

Спайси це концентрований синтетичний канабіноїд, котрим настоюють трави, після цього дані суміші “зкурюються”. Здавалось би, нічого страшного в такому описі і немає, але людина надзвичайним чином реагує на дані суміші. З”являються галюцинації, переживаються жахливі відчуття, вона відривається від реальності і перебуває у доволі незрозумілому стані, який не можна навіть описати як “радісний”. Розмовляючи з людьми які вживали подібний вид наркотиків, не можна зрозуміти нічого з їх опису даної речовини, як факт, вони навіть самі не знають чому вони з разу в раз продовжують вживати цей жах. При цьому з кожним разом синтетика заміняє частину нейронних зв”язків на котрих тримається розумова діяльність людини. Тобто, в період коли вони вживають, і коли вони “адекватні” їх розумова діяльність зберігає більш-менш нормальну працездатність. Вона погіршується, але поки ще, мозок людини може функціонувати, адже синтетичні зв”язки підтримуються речовиною. Коли ж настає критичний момент( а це стається дуже і дуже швидко) і людина розуміє, що потрібне лікування наркоманії(Зачасту це розуміє не той хто вживає речовину, а близькі люди, котрі бачать, як стан залежного погіршується буквально щоденно) і вона все ж таки пробує зав”язати з спайсами, тоді і стає зрозуміло, що сталося з людиною за частину вживання. Розумова діяльність просто зникає, як щось цілісне, і свідомість людини постає розбитими уламками, в яких перестаєш бачити хоч трішки адекватну особистість. Такій людині приходиться приймати дійсно серйозні препарати, що б дати можливість, з певним часом(зазвичай не коротким) відновити частину мислячого процесу. Лікування наркоманії в такому випадку постає дуже викликаючим завданням, і нашим спеціалістам приходиться прикладати просто титанічні зусилля, що б дати можливість таким людям надалі жити нормально в соціумі.

Що таке солі?

Солі ж у свою чергу – дешевий замінник стимуляторів, наприклад, амфетамінового ряду.  Самі амфетаміни це страшні наркотики, які з часом призводять до параної, безумства, зупинки адекватного мислення і проявів шизофренії. Що ж тоді казати про китайські солі для ванн? Як вони можуть вплинути на організм організм людини?  Цікаво те, що ті, хто вживали їх, відповідь на це питання дати  не можуть, адже знаходяться в критичних станах, якщо в деяких випадках не фізично, то в 100% випадків психічних.

В Ковелі ж, люди массово вживають дані види наркотиків, зачасту побачити негативні наслідки такого вживання їм не представляється можливості, коли ж вони бачать такі наслідки, зазвичай рахують одиничними випадками, з ними це, звісно, ніколи не станеться. Так вони вважають.

Лікування наркоманії потрібно проводити не тоді коли все вийшло за будь які межі розумного, а чим швидше, що б мінімізувати деструктивні наслідки вживання. Телефонуйте вже зараз.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!