Лікування ігроманії

Ігроманія як одна з найгостріших проблем у сфері залежностей. Як позбутись ігроманії? Лікування ігроманії в місті Волинь із гарантією результату в Клініці Ренесанс Волинь! Ми працюємо виключно науковими методами і надаємо вищу якість послуг у регіоні.

Ігроманія є дуже серйозною проблемою в Українському суспільстві. Дуже помилковою є думка про те, що ігроманія є відносно безпечною залежністю. Залежність від азартних ігор – лудомания – це комплексна поведінкова залежність, яка опановує людиною не менше, ніж наркотик або алкоголь. Залежність від азартних ігор руйнує усі сфери людської життєдіяльності. Результат ігроманії завжди один – повна втрата матеріальних цінностей, руйнування сімейних відносин і соціального становища, проблеми із психічним здоров’ям та придбання інших хімічних залежностей. Ігроманія є широко поширеним сьогодні захворюванням, віднімаючи благополуччя не тільки у залежного, але і у його близьких. Нажаль людина, що страждає на лудоманію не частіше за всього не здатна самостійна позбутися від залежності. Лікування ігроманії є найкращім рішенням у ситуації, коли втрачається контроль над проблемою. У лудоманії є ряд симптомів, яки кажуть про те, що ситуація виходить з під контрою. Якщо Ви зіткнулися хоча б з трьома з цього ряду симптомів, рекомендовано звернутись до фахівців. 

  1. Систематичне користування послугами ігорних закладів або інтернет-казино.
  2. Початок неприємних боргових історій, пов’язаних з іграми.
  3. Емоційна нестабільність та помилкові рішення на фоні постійних ігор.
  4. Спроби власноруч припинити ігрову залежність із подальшою невдачею.
  5. Втрата значної кількості матеріальних цінностей та погіршення відносин з оточуючими.

Якщо Ви бачите, що ситуація виходить за межі контролю, необхідно приймати рішення зупинити проблему. Перше, що необхідно зробити – звернутись до спеціалістів за первинною консультацією. Це рішення дозволить скласти план компетентних рішень саме у Вашій ситуації.

Лікування ігроманії у Наркологічному Центрі Ренесанс в місті Волинь – єдина клініка, у якій проводять лікування ігроманії професійно та з гарантією результату.

У Клініці «Ренесанс» на Волині успішно проводиться досвідченими фахівцями лікування ігроманії. Помилково думати, що відмовитися від гри легко. Азарт, непереборний потяг змушують людину витрачати все, що зароблено, і проводити весь свій час в ігровому залі або за комп’ютером. В результаті страждає і сам залежний, і його оточення. Звернувшись в нашу клініку для лікування ігрової залежності, можна розраховувати на швидке і ефективне позбавлення від проблеми. Досить зайти на наш сайт, ознайомитися з переліком послуг і прайсом. Наш оператор відповість на всі питання і запише на консультацію до потрібного фахівця. Для позбавлення від будь-якої залежності важливо звернутися якомога раніше. Наші лікарі застосовують для лікування від ігроманії власні випробувані методики, спираючись на визнаний досвід.Психіатр на консультації виявляє ступінь залежності у ігромана і визначає методи лікування хвороби. Вони суто індивідуальні. Те, що допоможе одній людині, абсолютно не підійде іншій, тому що психіка у кожного влаштована по-різному. На початковому етапі лікування ігроманії як хвороби підійдуть довірчі бесіди, навіювання, гіпноз, електросон, соляна терапія, акупунктура. Суттєво посилює ефект групове спілкування хворих на ігроманію.
При комплексному підході лікар може призначити хворому седативні препарати або антидепресанти. Це зменшує залежність від гри.Клініка Ренесанс в місті Волинь – це повноцінне наркологічне відділення для надання усього спектру послуг, пов’язаних із лікуванням, реабілітацією та подоланням хімічних залежностей. Ми проводимо лікування наркоманії за запатентованою авторською методикою, яка є надбанням більш ніж семирічної праці спеціалістів у області наркології, психіатрії, реабілітології та інших суміжних спеціальностей. Наш стаціонар є повністю оснащеною базою як для фізичного відновлення, так і для психологічної реабілітації. Ми створюємо європейські умови проживання для наших пацієнтів.

Ми пропонуємо комплексне єдине рішення для наших пацієнтів, яке дозволить гарантовано досягти результату одужання від залежностей навіть у найважчих ситуаціях. Наша Програма одужання вмикає в себе такі основні етапи:

  • Відновлення та стабілізація психоемоційного стану. При потраплянні на відділення, пацієнт отримує комплексні умови для відновлення психоемоціного стану після такого стресу, як ігроманія: цілодобова підтримка психологічної служби, можливість фізичного відновлення у тренажерному залі, медикаментозна підтримка при необхідності.
  • Фізіотерапія та оновлення здоров’я. На базі Клініки використовується багато допоміжних методів для відновлення фізичної сфери життя. До таких відносяться: акупунктура, електросон, масаж, соляна терапія. 
  • Психологічна корекція та допомога. Наші психологічна служба (психотерапевт, психолог, психіатр) проводять комплексну психотерапію залежності за індивідуальним планом лікування. Це найбільш сучасні методи, поряд із застосуванням власних методик. Прогресивні методи психологічного консультування та сугестивної терапії, призначення медикаментозного супроводу при необхідності. Значний ефект настає при заняттях в групі з людьми, що мають аналогічні проблеми.
  • Соціальна реабілітація. Працюючи у Терапевтичному Співтоваристві пацієнт позбувається негативних та небезпечних соціальних моделей поведінки. Сімейна та соціотерапія налаштована на стабілізацію відносин у близькому оточенні та адаптацію хворого до соціального життя у тверезості. Можливий професійний та освітній ріст на базі Клініки

Чому варто обрати Наркологічну Клініку Ренесанс?

Ігроманія, це комплексна проблема, яка потребує комплексного та професійного підходу. Лікування у рамках повного стаціонару дозволить у найшвидший час та максимально відновити усі сфери життєдіяльності, які були уражені хворобою. А постійна робота із психологічною службою та консультантами із залежностей дозволять усунути причини ігроманії та навчити ефективним навичкам збереження незалежності за індивідуальним планом роботи. Відділення Наркологічної Клініки є єдина у регіоні організація, що надає послуги з лікування залежності за ліцензованою єдиною науковою методикою реабілітації. Наші фахівці є освіченими та досвідченими спеціалістами. На сьогодні на базі всіх наших відділень нам вдалося врятувати більше десяти тисяч життів від проблеми наркоманії та інших залежностей.

Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від ігроманії для своїх клієнтів – зателефонуйте нам прямо зараз! 

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!