Лікування психосоматичних розладів

ПТСР як нова проблема українського суспільства. Лікування посттравматичного стресового синдрому у Волині в Реабілітаційному центрі Ренесанс – це дбайливий догляд, ефективні методики і позбавлення від болісних симптомів!

Посттравматичний стресовий синдром – це набір болісних психосоматичних симптомів, які пов’язані із потужними стресовими обставинами для організму та психіки, які пережив потерпілий. Психосоматика ПТСР означає те, що потерпілий відчуває як психологічне страждання, так і його вплив на здоров’я та організм. ПТСР є комплексним захворюванням, яке уражає окрім здоров’я та психіки також соціальну та духовну сфери життя. Серйозність захворювання є основним аргументом на користь того, що лікування посттравматичного стресового синдрому варто довірити професіоналам. Основні симптоми ПТСР у кожній сфері виражені у наступному:

  • Фізична сфера: втрата ваги та апетиту, чи навпаки переїдання, проблеми із засинанням, перегляд сну може стати болісною мукою, мігрені, відчуття постійної втомленості, притуплення сенсорних відчуттів, неврози, ослаблений імунітет, та багато інших болісних симптомів.
  • Психічна сфера: постійна депресивність, апатія, відсутність мотивації, компульсивна поведінка з можливими неконтрольованими нападами агресії, порушення інтелектуально-мнестичних показників.
  • Соціальна сфера: неможливість комунікувати з оточуючими, соціопатія чи соціофобія, втрата здатності до постійного навчання та роботи.
  • Духовна сфера: порушення принципів та цінностей, втрата контролю над своєю особистістю та бажаннями, можливе придбання супутніх хвороб: наркоманії та алкоголізму.

Оскільки ПТСР є комплексною хворобою, вона також потребує комплексного лікування. Самостійне лікування позбавлення від ПТСР може привести до більш трагічних наслідків. Якщо Ви чи Ваші близькі зіткнулися з проблемою ПТСР – негайно звертайтесь до спеціалістів. Лікування та реабілітація посттравматичного стресового синдрому в умовах клінічного стаціонару гарантує безпеку постраждалого та досягнення позитивного результату у вилікуванні хвороби.

Як проходить лікування ПТСР в Ренесанс Волинь – методика та переваги нашої клініки.

Як відзначалось вище, лікування посттравматичного стресового синдрому варто проводити комплексно. У першу чергу необхідно стабілізувати психічний стан, створити умови для поступового та природного відновлення усіх сфер життя, які були пошкоджені хворобою. Окрім цього невід’ємною частиною позбавлення від ПТСР є терапія безпосередньо хвороби. Вона вмикає дві обов’язкові частини: психотерапевтичну та соціальну і медикаментозний супровід при необхідності. Коротко лікування ПТСР у Ренесанс Волинь можна описати у вигляді наступних етапів:

  • Етап стабілізації: всебічна діагностика захворювання, стабілізація психічного стану, купіювання симптомів гострого стресу, складення індивідуального плану терапії.
  • Психологічно-фізична реабілітація: проведення нормованих процедур із психологічного та фізичного відновлення пацієнта. У рамках фізіотерапії пацієнт проходить курс масажу, рефлексотерапії, електросну, нейродинамічної аудіопсихокорекції, соляної кімнати. Забезпечено систематичний доступ до сауни та тренажерного залу із підтримкою тренера. Психологічна реабілітація, праця із психологом та психотерапевтом у форматі групи та персональних консультацій. Прийом лікаря-психіатра та медикаментозний супровід при необхідності.
  • Соціальна реабілітація та усунення причин ПТСР на рівні свідомості та підсвідомості: проведення всесторонньої терапії проблеми, надання усіх необхідних знань та навичок для подолання проблеми, сугестивна терапія для усунення причин на рівні підсвідомості, ресоціалізація, налагодження стабільних відносин із близьким оточенням та соціумом.

Окрім відновлювальної роботи Програма одужання обов’язково складається із процедур, налаштованих на профілактику рецидиву. Пацієнт при праці із консультантами-реабілітологами отримує усю необхідну інформацію та практичні навички для підтримання стабільного стану саме у власній ситуації. 

Лікування ПТСР у Ренесанс Волинь: чому варто обирати саме нашу Клініку?

На сьогодні Клініка Ренесанс є лідером в Україні за статистикою успішно вилікуваних пацієнтів. У місті Рівне ми єдині, хто надає сертифіковані послуги з реабілітації та подолання ПТСР у відповідних клінічних умовах. Звернувшись до нас Ви впевнитесь у досконалості наших умов і компетентності наших фахівцівНаркологічна Клініка Ренесанс гарантує вищу якість послуг та стовідсотковий результат одужання для своїх клієнтів.

Основні принципи надання допомоги залежним: індивідуальний підхід до кожного, відкритість та прозорість методів, лояльне відношення до будь яких ситуацій ПТСР є серйозною проблемою, і самостійні спроби подолати хворобу можуть привести до не зворотніх наслідків.

Посттравматичний стресовий синдром – не вирок! Зателефонуйте нам прямо зараз, і наші фахівці нададуть стовідсоткові рішення саме Вашої ситуації.

Запишіться на безкоштовну консультацію, або ж зателефонуйте
по телефону: (066) 015-43-55

Після чого наш черговий лікар зателефонує вам,
і погодить з вами дату і час.
×
Проконсультуйтесь з професіоналами!